Müşteri Hizmetleri

 

Welcome to my Customer Service page.

We have listed below the most curious topics and frequently asked questions to help you feel safe at every step of your shopping.

For different questions, you can use the contact form ...

Sipariş / Kargo
 • Kargom adresime gelir mi?

  Silveroni'nin anlaşmalı lojistik firması Dünya'nın her bölgesine teslimat yapmaktadır. Fakat bazı bölgeler için teslimat tarihi veya biçimi değişiklik gösterebilir.

 • Sipariş verdiğim ürünler için kargo takibi yapabilir miyim?

  Evet. Siparişinizin kargoya tesliminden sonra tarafınıza sms / mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Kargonuzu takip edeceğiniz kargo takip numarasıda sizinle paylaşılmaktadır. Kargo takip numaranızın size ulaşmadığı durumlarda 0850 303 97 42 nolu Silveroni Müşteri Destek Hattı'nı arayarak siparişinizin durumunu ve kargo takip numarasını öğrenebilirsiniz.

 • Siparişlerimin teslimatı ne zaman gerçekleşir.

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul Operasyon Merkezi'mize uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde, Tayland Operasyon Merkezi'mize uzaklığına göre de 7-15 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Özel Tasarım ürünlerimizi veya stokta bulunmayan bir ürünü tercih etmeniz durumunda sizin için özel olarak yapılacak ürün için 30 gün üretim süresi mevcuttur. Bu süre zarfında kargoya verilmeyen ürünün ücret iadesi müşteriye yapılır.

  Toplu siparişleriniz için tarafınıza iletilen süreler geçerlidir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.