Birden Fazla Kulak Deliği Birden Fazla Küpe

07 Ocak 2018
Birden Fazla Kulak Deliği Birden Fazla Küpe

Her geçen zaman şık ve tarz olmak için yeni şeyler ortaya çıkıyor. Göbek deliğine, buruna hatta diline piercing yaptıranların sayısı az değil. Ancak bunlar her ne kadar çok fazla tercih edilmese de, kadınların giderek uyguladıkları birden fazla küpe modeli genç ve orta yaşlı bayanlar arasında yayılıyor. Özellikle kendisine küpeyi yakıştıran ve küpeyi seven kadınların uyguladıkları birden fazla kulak deliğine birden fazla küpe modeli, doğru küpe tercihleri yapıldığında mükemmel bir görünüm ve şıklık kazandırıyor. Birden fazla küpe modeli seçmek isteyenler için ise, rehber tadındaki tavsiyeleri derledik.

  1. Yıldız figürlü kulak küpeleri

Takım yıldızlarının dizilişini andıracak bir dizilişle birden fazla kulak deliği için seçilen en iyi modeller arasında yerini alıyor. Küçükten büyüğe doğru sıralanan küpe modelleri, orta büyüklüğe sahip kulak yapısında harika durduğunu söylemek gerekir. Yıldız figürlü dizilişin daha şık olmasını sağlamak adına ortada duran küpe modellerini renkli ve desenli seçenlerin sayısı da az değildir. Şık olmak için özgün fikirler geliştirerek fark yaratabilirsiniz.

  1. Küçük ama taşlı küpe modeli

Henüz küçük yaşlarda kullanılan taşlı küpe modellerini herkes hatırlar. Birden fazla kulak deliğine sahip kadınların tarz yaratmak adına küçük taşlı küpe modellerini kullanmaya devam ettiklerini söyleyebiliriz. Oldukça şık ve etkili duran birden fazla küçük taşın yarattığı etki, kendisini iyi hissetmek isteyen kadınlar için mükemmeldir. Küçük taşlı küpe modellerinin yanında bir delik için kullanılacak halkalı yüzük modeli değişik bir tarzı ön plana çıkarmak isteyenler için ideal tercihler arasında olabilir. birden fazla küpe deliği için aynı modeldeki küpe modellerini kullanmak, sadeliği sevenler adına iyi olabilir. Ama daha renkli, etkileyici ve ön plana çıkmak isteyenlerin fark edilmeyi sağlayacak değişik küpe modellerini de kullanmaları gerekiyor.

  1. Uzun ve sivri küpe modelleri

Küçük ve taşlı modellerin yanı sıra veya halkalı küpe modellerinden başka tercih edilebilecek daha iddialı küpe tasarımları da var. Özellikle farklı olmayı düşünen kadınların seçtikleri sivri ve uzun küpe modelleri, oldukça dikkat çekiyor. Daha çok deri giyimine uygun model olarak ortaya çıkan sivri küpe modellerinin artık gündelik spor kıyafetler veya özel günlerde tercih edilen abiye gibi giysilerle beraber de kullanıldığını görüyoruz. Yine de fazla iddialı olmayı sevmeyenler için sivri modellerin bir delik için kullanılması yeterli olabilir. Diğer küpe delikleri için de farklı bir model düşünülebilir.

  1. Büyük taşlı veya asmalı küpe modelleri

Kulak deliklerini yumuşak dokuyla beraber kıkırdak dokuda kullananlar da var. Bu kadınlar, kıkırdaklı yerde bulunan kulak deliği için kelepçe modeline benzeyen ve asmalı olan küpe modelleriyle harika bir şıklık yaratıyor. Yumuşak dokudaki küpe delikleri için ise, büyük taşlara sahip küpe modelleri kullanarak, harika bir yüz görünümünün elde edilmesi için kulakların etkisini arttırıyor. Bu tür bir modeli tercih eden kadınların özgürlüğüne düşkün ve rahat hareket etmeyi seven tipler olduğunu ifade edebiliriz.

  1. Sembollere sahip küpe modelleri

Birden fazla küpe deliği olunca tarz yaratmak da kolay bir hale geliyor. Özellikle sembolleri ve farklı tasarımları seven kadınların değişik figürleri bir araya getirmedeki mahirlikleri söz konusu olunca daha başarı tarzlar ortaya çıkabilir. Sonsuzluk desenli küpe modeli, melek modeline sahip küpe ve daha değişik tasarımların bir araya gelmesinden oluşan üçlülerle harika bir tarz yakalanabiliyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.