Burca Göre Gümüş Takı Hediyesi

07 Ocak 2018
Burca Göre Gümüş Takı Hediyesi

Erkeklerin kadınlara hediye almayı planladıkları zamanlarda akıllara ilk olarak takı modelleri geliyor. Bunun sebebi, kadın için takı ve aksesuarın alınabilecek en iyi hediye olmasındaki payı oldukça büyüktür. Ancak hangi takının alınması konusunda kararsızlık, yaşanan en büyük problemlerden birisidir. Bu nedenle burçlara özel takı seçimi rehberini mutlaka okumalısınız. Böylece yeni yılda sevgilinize veya arkadaşınıza alacağınızı takı modeli hakkında daha iyi bir fikre sahip olabilirsiniz.

 1. Koç kadınına özel takı modeli

Koç kadınların memnun edilmesi oldukça zordur. Bu nedenle takı seçimini de titiz yapmakta fayda var. Dikkat çekmek isteyen koç kadınları, her kadında bulunan ilgi beklentisinin daha yüksek seviyede olduğu bir modeldir. Bu nedenle sıcaklığı ve samimiyeti ifade eden elmas ve taşlı takı modellerinin hediye olarak tercih edilmesinde fayda var.

 1. Boğa kadınları için takı hediyesi

Boğa kadınları, kendilerine çok fazla güvenirler. Bu nedenle tarzları, diğer kadınlara göre daha farklı ve iddialı bir yapıya sahiptir. Alınacak takı hediyesinin de iddialı ve göz kamaştırıcı detaylara sahip olması gerekir. Bir mücevher veya altın takı modellerinden trend olanları boğa kadınına alarak, tarzına büyük katkı sunmuş olmanın mutluluğunu hissedebilirsiniz.

 1. İkizler kadını için ne takı alınabilir?

En zor sorulardan birisidir. Çünkü ikizler burcuna sahip kadınlar oldukça zor beğenir. Çocuksu bir yapıya sahip olan ikizler burcu kadını için renkli veya gösterişli detaylara sahip takı modellerinin seçilmesi doğru olabilir. Bunun için kelebek veya sonsuzluk gibi sembollere sahip, taşlarla işlenmiş bir kolye düşünülebilir.

 1. Yengeç kadını takı tercihi

Memnun edilebilecek en kolay kadın modelidir. Oldukça duygusal bir yapıya sahip olan yengeçler için hediyenin stilinden çok, anlamı ve önemi daha derin manalar taşır. Bu nedenle, duygusal yapısını coşturacak bir takı modeli seçimi yapılabilir. Estetik ve şık bir takı tavsiyesi için pembe veya mavi renklerde olan kolye modelleri, alınabilir.

 1. Farklı olmaya taklip aslan burcu kadını

En zor memnun edilebilecek kadın karakterlerinden biri olarak aslan kadınına alınacak hediye seçiminde titiz davranılması gerekiyor. Farklı olmayı hedef edinen ve monotonluktan asla hoşlanmayan aslan burcu kadını için mutlaka değişik bir kolye veya yüzük gibi tasarımlar hediye olarak verilebilir. Bunun için takının özelleştirilmesi lazımdır. İsimle veya resmiyle takının canlandırılması, takı modelini farklı kılabilir.

 1. Başak kadını

Maviye oldukça düşkün olan başak kadını için takı seçiminde de renk tercihine dikkat edilmesi önemli olabilir. Takı renk trendleri arasında da mavinin giderek ön plana çıkıyor olması hediye alacakların işini kolaylaştırıyor. Firuze taş işlemeli mavi bir kolye hediye olarak düşünülebilir.

 1. Hürriyetini seven terazi kadınları

Oldukça özgür yaşamayı seven terazi kadınları için alınacak hediyenin de hürriyet sembollerini içermesinde fayda var. Bir kelebek, yusufçuk ya da sonsuzluk sembolüne sahip kolye modelleri oldukça iyi etki yaratacak bir hediye olabilir.

 1. Klasik tutkunu akrep kadınları

Klasiği ve nostaljiyi seven akrep kadınları, takı seçiminde de buna dikkat ederler. Hediye olarak da, eski işlemeleri bulunan klasik kolye modellerinin tercih edilmesi ideal olabilir.

 1. Sportif karaktere sahip yay kadını

Yine hürriyetini seven kadınlar arasındadır. Şıklık yerine, kullanışlı ve pratik olan takı modellerini severler. Sportif yapıları nedeniyle daha sade şeylerin takı olarak alınmasında fayda vardır.

 1. Enerjik oğlak kadını

Aşk enerjisinin en yoğun olduğu oğlak kadınları için hediyenin önemi oldukça fazladır. Onları, şık ve iddialı hediyeler çok mutlu edebilir.

 1. Renklilik tutkunu kova kadınları

Renklilikten hoşlanan kadın profiline sahip kova kadınları için birbirinden renkli takı tercihlerinin yapılması gerekiyor.

 1. Balık kadınları

Hediyenin kendileri için anlam ve önemine çok dikkat eden balık kadınları için sadelik oldukça önemlidir. Bu nedenle şık takı ve aksesuar yerine, daha sade modellerin tercih edilmesi lazımdır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.