Sevdiğinizi Etkilemek için Kişiye Özel Kolye mi?

01 Şubat 2018
Sevdiğinizi Etkilemek için Kişiye Özel Kolye mi?

Yılbaşına birkaç gün kala herkesin sevdiğine yönelik hediye arayışı yarışına girdiğini söylemek mümkündür. Peki, ama nasıl ve ne şekilde bir hediye alındığında arzu edilen etkinin yakalanabileceğini söylemek mümkün olabilir? Bunun için kesin bir cevap ve yol tarif edilemeyecek olsa da, her kız için önem ifade eden takılar üzerinden giderek hediye seçimi yapmanın doğru bir davranış olabileceği muhakkaktır. Yine şunu da ifade edebiliriz. son zamanların en popüler hediye trendleri arasına giren kişiye özel hediye olayına da başvurmak, sevdiğinizi heyecanlandırmak için iyi bir seçenek olabilir.

Kişiye özel kolye modası

Kişiye özel hediyelerin fabrikasyondan çıkan her hediyeden farklı bir imaja sahip olması ve üzerinden gerçekten çalışıldığı algısının söz konusu olması hediye alanı gerçekten heyecanlandırıyor. Raflarda birbirine benzeyen hediyeleri seçip, kasada ödemekle sevilen kişiye takdim edilmesi, herhangi bir çabanın ürünü olmadığı için fazla etki yaratmıyor denilebilir. Ama yine de, hediyenin mana ve önemini kavrayan kişiler için şekilden çok özün değeri ön plandadır ve bu bile hediyeyi verenle alan arasındaki iletişimi kuvvetlendirebilir. Ama yine de şekil açısından da hediyenin tartışılmasında ve en iyisinin sunabilmesi için çaba sarf edilmesinde fayda var.

Bu bakımdan yeni trendler arasına giren kişiye özel kolye tasarımlarıyla sevdiklerinizi heyecanlandırmak ve memnun edebilmek mümkün olabilir. Bu açıdan bazı tavsiye ve modeller hakkında bilgi veriyoruz.

  1. Sade isim figürlü modeller

Kişiye özel kolye tasarımları da farklılık arz ediyor. Sadece isim yazılı kolye modelleri söz konusudur. Ancak daha farklı ve değişik tercihler yaparak daha şık bir hediyeye imza atılabilir. Kadınların en fazla ilgi duydukları şey, şekildir. Dolayısıyla verilecek hediyenin şeklinin de önemi büyüktür. Kolye trendleri arasında mavi ve pembe renk önemli bir yer ediyor. Hediye alacak kişinin kolye trendleri konusunu irdelemesi ve sevdiğinin hangi renklere karşı ilgisinin olduğunu öğrenerek hediye tercihi yapması gerekiyor.

  1.  Sonsuzluk modeli ve isimler

En anlamlı kolye modellerinden birisi olarak sonsuzluk simgeli kolye modelleri ön plana çıkıyor. Hem sembolün içeriği anlam derin hem de sevenlerin isimlerinin kolyede yer alması harika bir hediye ortaya çıkarıyor. Günümüzde en fazla tercih edilen kolye modellerinden birisi olması, değerini asla düşürmüyor. Çünkü sonsuzluk simgesini farklı kılacak sevenlerin ismi, kolye modelini emsallerinden çok daha farklı hale getiriyor.

  1. Kalp ve isimler

Yine sonsuzluk kolye modeline benzer bir çalışma da, kalp için planlanabilir. Kalbe yazılacak sevenlerin ismiyle harika bir kolye modeli ortaya çıkabiliyor. Üstelik bu kolye modeline ek simgeler de eklenebiliyor. Ok gibi… Ancak sadeliğe önem verenler için kalp ve isimlerin yeterli olacağını ifade etmek mümkündür. Kalbin etrafının parlak taşlarla işlenmesi hediyeye daha şık bir görüntü kazandırabilir. Daha özgün fikirler çıkarabilmek için biraz düşünmek yeterli olacaktır.

  1. Eros ve isimler

Mitoloji sevenler için Eros da kolye modellerinde kullanılabilen önemli sembollerden birisidir. Üstelik isimlerle beraber kullanılması daha da anlamlı olabilir. Bu modelin henüz yeni bir beraberlik yaşayan veya aşkını itiraf etme hususunda jest yapmak isteyenler için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Hiçbir söze gerek kalmadan bırakın Eros sizin için aşkınızı karşı tarafa ilan etsin. Daha farklı sembollerle de harika kolye modellerinin ortaya çıkarılması mümkündür.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.